utorok 18. mája 2010

Potešujúci deň

Tak ako uvidíte Denis ,spojil prijemný deň voľna nie posledný :D na módnu tvorbu aby si vytvoril nejaké nové veci teda 2 no ale budú dalšie... A poobede som si z Laurou a kamarátkami vyzaril do OC Optima a neskor na vínko len tak vonku :)
Tak takto nejako vyzeral starý sveter v skrini mojho otca ktorý som sa rozhodol renovovat :Sveter po modernizáciiDruhá v poradí vytvorená vec a to tričkoTu už je kombinácia svetra a trička
Tak toto je moja Laura 3 a pol roka už preživa so mnou útrapy ako moja najlepsia kamaratka :)

8 komentárov:

 1. denis, uplne si ma dostal tym trickom a svetrom!! uzasne skvele! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. aa dakujem ta sak som sa s tym babral :D aleoplatilo sa velmi :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Totálne dokonalý chlapec...:-)
  Maximálne dokonalý sveter + tričko...:-)
  ..umrela som..
  Ivanka

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ivka neumieram prosim ta potom bude o jeden blog menej na citanie to nemozes takto :/ takze ako som povedal sebavedomie hore :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Předelávky - pecka!!!, Black&White - pecka!!!, Nápady - pecka!!! Šiješ ruce nebo na stroji?? Jestli na stroji, tak NEJVETŠÍ PECKA:) Pociťuju jako jeden z největších životních handicapů že stroj nemám a ani to neumím, protože nápadů by byla spousta. Ale co není, může být ... :)A můžu se zeptat, prokud to není výrobní tajemství :) (což bych sazozřejmě pochopila), jakou technikou jsi vytvořil ty potisky, že vypadají tak profi? THUMBS UP !!!!

  OdpovedaťOdstrániť
 6. vis co je to jenom nazehlovaci latka a nuzky a fantazie ne nesiju triko sem koupil to zas ne ale veci rad prerabam aby byly podle meho gusta :)

  OdpovedaťOdstrániť